+48502454848 biuro@justedit.pl

KLIENCI INDYWIDUALNI

DBAJ O SWOJE WSPOMNIENIA

Skoro tu jesteś Twoje zdjęcia są dla Ciebie ważne. To one pomogą Ci zapamiętać pierwsze urodziny Twojego dziecka, Wasz ślub, ukochane wakacje, najpiękniejsze miejsca w jakich byłaś/eś. Szkoda tylko, że tak często tkwią w telefonie albo w niewiadomym miejscu na dysku a powrót do nich bywa …. utrudniony.

Z nami wszystko się zmieni!!!

 • Twoje zdjęcia będą poukładane, przeselekcjonowane, obrobione i gotowe do oglądania
 • dostaniesz dostęp do galerii online, w której znajdziesz swoje zdjęcia i będziesz mógł pokazać je w każdej chwili swoim bliskim
 • ze zdjęć zaprojektujemy dla Ciebie album
 • wydrukujemy zdjęcia w dowolnym formacie
 • zarchiwizujemy zdjęcia w bezpiecznej „chmurze” internetowej

WYBIERZ JEDNĄ Z DOSTĘPNYCH OPCJI SELEKCJI I RETUSZU ZDJĘĆ

Dla Ciebie szybko i sprawnie obrobimy zdjęcia jak również przygotujemy i wydrukujemy album.

  01

PAKIET POBIEROWO

 • selekcja zdjęć
 • profesjonalna obróbka do 50 fotografii
 • czas realizacji 2 dni robocze
 • koszt 85 PLN

  02

PAKIET USTRZYKI

 • selekcja zdjęć
 • profesjonalna obróbka do 100 fotografii
 • galeria online z Twoimi fotografiami
 • czas realizacji 3 dni robocze
 • koszt 150 PLN

  03

PAKIET CHAŁUPY

 • selekcja zdjęć
 • profesjonalna obróbka od 100 do 250 fotografii
 • galeria online z Twoimi fotografiami
 • czas realizacji 4 dni robocze
 • koszt 300 PLN

  04

PAKIET WETLINA

 • selekcja zdjęć
 • profesjonalna obróbka do od 250 do 500 fotografii
 • galeria online z Twoimi fotografiami
 • czas realizacji 7 dni roboczych
 • koszt 450 PLN

DOBIERZ DODATKI

Spraw aby Twoje wspomnienia prezentowały się pięknie i aby były na wyciągnięcie dłoni

B jak BASIC

Fotoksiążka Basic. Charakterystyczne są dla niej miękkie, drukowane dwustronnie karty. Te jednak nie są naświetlane na papierze fotograficznym ale drukowane na drukarce HP Indygo na lekko błyszczącym papierze.

OPRAWA I FORMATY

Dostępne są w formacie 20×30 cm (wysokość x szerokość) oraz 30×30 cm. Minimalna ilość stron to 28 ale nie polecamy takiego rozwiązania ponieważ książka będzie bardzo cienka. Maksymalna liczba stron to 160. Ich karty są klejone na grzbiecie więc na złączeniu stron nie powinny znaleźć się istotne elementy.

Oprawę stanowi gotowa okładka przygotowana ze zdjęcia, grafiki lub jednolitego koloru. 

Pamiętaj – możesz nanieść poprawki do swojego albumu i wybrać inne niż zaproponowane przez nas zdjęcia. Doradzimy Ci jednak i w razie pytań będziemy do Twojej dyspozycji.

KOSZTY

Fotoksiążka ze 100 stronami w formacie 20×30 cm (zmieści się w niej od 100 do 150 fotografii w zależności od projektu). Koszt albumu wraz z jego projektem to 240 PLN.

Fotoksiążka ze 160 stronami w formacie 20×30 cm (zmieści się w niej od 160 do 300 fotografii w zależności od projektu). Koszt albumu wraz z jego projektem od 360 PLN.

T jak TWARDE STRONY

Fotoalbumy  to ostatnio bardzo popularne produkty.  Fotografie są układane w kolaże a następnie projekt jest naświetlany na papierze fotograficznym, który podkleja się do sztywnej przekładki, a strony otwierają się na płasko. 

OPRAWA I FORMATY

Fotoalbum występuje w formacie 30×30 cm i 20×20 cm. W standardzie znajdziecie tam 10 rozkładówek czyli 20 stron. Mieści się w nim ok 30-50 fotografii w zależności od projektu.

Kolor i materiał oprawy możesz sprawdzić tutaj – my jednak polecamy płótna i aksamity – są naprawdę piękne. 

Pamiętaj – możesz nanieść poprawki do swojego albumu i wybrać inne niż zaproponowane przez nas zdjęcia. Doradzimy Ci jednak i w razie pytań będziemy do Twojej dyspozycji.

KOSZTY

Fotoalbum z dziesięcioma rozkładówkami w formacie 20×20 cm (zmieści się w nim około 40-50 fotografii). Koszt albumu wraz z jego projektem to 350 PLN.

 

Fotoalbum z dziesięcioma rozkładówkami w formacie 30×30 cm (zmieści się w nim około 40-50 fotografii). Koszt albumu wraz z jego projektem to 450 PLN.

W jak WDZIĘCZNY MALUCH

To również fotoalbum jednak ze stałą liczbą pięciu rozkładówek.  Fotografie są tu układane w kolaże a następnie projekt jest naświetlany na papierze fotograficznym, który podkleja się do sztywnej przekładki, a strony otwierają się na płasko.

OPRAWA I FORMATY

Ten fotoalbum występuje tylko w formacie  20×20 cm i ze stała liczbą pięciu rozkładówek. 

Oprawę stanowi drukowane na specjalnej, lekko perłowej tkaninie zdjęcie lub grafika.

Pamiętaj – możesz nanieść poprawki do swojego albumu i wybrać inne niż zaproponowane przez nas zdjęcia. Doradzimy Ci jednak i w razie pytań będziemy do Twojej dyspozycji.

KOSZTY

Fotoalbum z pięcioma rozkładówkami w formacie 20×20 cm (zmieści się w nim około 20-30 fotografii). Koszt albumu wraz z jego projektem to 150 PLN.

P jak PREMIUM

Fotoksiążka Premium. Charakterystyczne są dla niej miękkie, drukowane dwustronnie karty. Te jednak nie są naświetlane na papierze fotograficznym ale drukowane na drukarce HP Indygo, są jednak dużo grubsze niż w przypadku albumu BASIC. Zdjęcia drukowane są na pięknym papierze matowym o gramaturze min 148g.

OPRAWA I FORMATY

Dostępne są w formacie 20×30 cm oraz 30×40 cm. W standardzie znajdziecie 100 stron na których zmieści się ok. 100 do 150 fotografii w zależności od projektu.

 Kolor i materiał oprawy możesz sprawdzić tutaj – my jednak polecamy płótna i aksamity – są naprawdę piękne.

Pamiętaj – możesz nanieść poprawki do swojego albumu i wybrać inne niż zaproponowane przez nas zdjęcia. Doradzimy Ci jednak i w razie pytań będziemy do Twojej dyspozycji J

KOSZTY

Fotoksiążka ze 100 stronami w formacie 20×30 cm (zmieści się w niej od 100 do 150 fotografii w zależności od projektu). Koszt albumu wraz z jego projektem od 680 PLN.

 

Fotoksiążka ze 100 stronami w formacie 30×40 cm (zmieści się w niej od 100 do 150 fotografii w zależności od projektu). Koszt albumu wraz z jego projektem od 900 PLN. 

KALENDARZ

Fotokalendarz to piękna pamiątka dla tych, którzy lubią wiedzieć „jaki dzisiaj dzień” :).

Świetnie sprawdza się jako upominek – szczególnie bożonarodzeniowy. Każdy miesiąc ma inną fotografię, wystarczy, że doślecie nam 13 zdjęć (12 i jedno na okładkę). 

 

 

OPRAWA I FORMATY

 Dostępne są w formacie 22,5×32 cm (szerokość xwysokość) oraz 32×45 cm. Ma czternaście stron – kartę techniczną (którą trzeba wyrwać), okładkę i 12 miesięcy. Wszystkie karty połączone są ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką.

 

 

KOSZTY

Kalendarz w formacie 22,5×32  cm. Koszt kalendarza wraz z jego projektem to 49 PLN.

Kalendarz w formacie 32×45 cm. Koszt kalendarza wraz z jego projektem od 59 PLN.

ODBITKI

Odbitki fotograficzne to jedne z najczęściej wybieranych produktów fotograficznych, które pomagają nam zachować nasze wzspomnienia. W JUSTedit zamówisz odbitki najlepszej jakości i w dowolnym formacie.

FORMATY I MATERIAŁY

Odbitki są dostępne w pięciu różnych formatach na papierze jedwabnym. To papier o pięknej fakturze, najwyśzej jakości i co ważne nie pozwalający na zostawianie odcisków palców. 

KOSZTY

Odbitki w formacie 9×13 cm i 10×15 cm. Koszt to 1,5 PLN.

Odbitki w formacie 20×30 cm cm. Koszt to 6 PLN.

 

Odbitki w formacie 15×23 cm. Koszt to 3 PLN.

Odbitki w formacie 30×60 cm. Koszt to 35 PLN.

nasza praca

Wysyłając do nas zdjęcia zgadzasz się z naszym regulaminem i polityką prywatności. Zapewniamy Ci najwyższą jakość usług, dbamy o Ciebie i Twoje wspomnienia, zapewniamy pełen komfort i dyskrecję. A jeśli jeszcze nie masz zdjęć, które chciałbyś umieścic w albumie zajrzyj do Ukryte w Kadrze.

Napisz jaki pakiet/dodatki wybierasz a my w odpowiedzi na Twoją wiadomość wyślemy szczegółowe instrukcje.